Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 10:05

Щороку, з 1992 року, 3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

День людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Людське життя сповнене надій, сподівань, прагнень, але, на жаль, ніхто не захищений від раптових подій, які здатні перевернути звичайний ритм життя.

Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені, ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою, ті хто потребують нашої допомоги та уваги.

Люди, які потребують додаткової уваги суспільства, не вимагають до себе жалю, для них важливо бути в суспільстві - жити, самореалізовуватися, мати доступ до освіти і робочих місць, відчувати себе рівними серед рівних.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислюватись над непростою долею людей з вадами здоров`я не тільки в цей день, а й протягом усього року. Обов‘язок кожного з нас - представників місцевої влади, бізнесу, усіх небайдужих людей - не залишати таких людей наодинці зі своїми проблемами, а надавати всю необхідну допомогу для відновлення здоров`я та полегшення фізичного та морального стану.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю 94 жителя громади, які мають інвалідність 1-ї групи, в т.ч діти з інвалідністю, отримають матеріальну підтримку від Оліївської сільської ради.

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, теплих стосунків із близькими, бадьорості духу та міцного здоров`я, і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей та великої сили волі.

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями - Лебедин |  Офіційний сайт Лебединської міської ради