14 грудня – День ліквідатора аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 08:56

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня ми  вклоняємося перед мужністю та надзвичайно сміливим подвигом ліквідаторів.
Попри відсутність обладнання, досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради порятунку мільйонів інших людей.
Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Ми вдячні Вам за героїзм, самовідданість та мужність, які Ви проявили у тих страшних подіях!
Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя, миру й злагоди. Нехай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі вчинки!