Безпека громади. Взаємодія поліції та населення на засадах парнертства. "Чужий в селі"

Дата: 20.01.2022 11:15

Чужий в селі»: що робити волинянам, які зустріли підозрілих людей (фото)Правоохоронці постійно застерігають нас від різного роду шахрайства, однак, на жаль, не всі ми прислухаємося до порад або ж швидко забуваємо про них, тим самим наражаючи себе на небезпеку.

Крадіжки, купівля-продаж через сайти оголошень, телефонні сповіщення про біду та вимагання грошей, використання особистих відомостей для заволодіння коштами через банківські операції та інше є видами ошуканст.

Все частіше громадяни стають жертвами кишенькових «злодіїв», грабіжників, шахраїв та інших любителів легкої наживи. Та з огляду на деякі ситуації, цих болючих історій могло і не бути.

УВАГА! Не залишайте двері помешкань незамкненими, навіть якщо ви знаходитеся неподалік. Не впускайте до будинку сторонніх осіб, незалежно від того, ким вони назвалися. Якщо на вашій вулиці з’явилися незнайомці, — запам’ятайте або запишіть їх прикмети, марку автомобіля, на якому вони приїхали, а також його колір, номерний знак та повідомте про це поліцейського офіцера громади або відділ поліції, представників органів територіальних громад (старосту).

Як свідчить практика, досить часто злочинці, у разі виявлення до них уваги, відмовляються від своїх намірів.

Важливу роль у попередженні та розкритті злочинів відіграє співпраця жителів громади з поліцією в рамках програми «Чужий в селі», тому що левова частка злочинів розкривається саме з допомогою громадськості, адже своєчасне повідомлення про сторонніх осіб, підозрілу поведінку, протиправні дії, конфліктні ситуації серед мешканців, появу в селі автотранспорту, що не належить мешканцям села, та будь-яку іншу інформацію - значно збільшує шанси затримати зловмисників, адже потерпілі, в переважній більшості випадків, не можуть навіть описати зловмисників чи надати будь-яку іншу додаткову інформацію.

Не будьмо байдужими у справі попередження та оперативного розкриття злочинів!

ПАМ’ЯТАЄМО!

Поліцейський офіцер громади - Циганник Вадим Сергійович тел.:0973106513; 0933521408

Чергова частина відділу поліції №1 ЖРУП ГУНП: тел.407-803, 407-804

моб 068-67-44-564 або “102”