До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата: 21.04.2022 14:20

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» у закладах загальної середньої освіти Оліївської громади з 18 квітня 2022 року оголошено прийом документів про зарахування учнів 1-их класів у 2022-2023 навчальному році.

Детальна інформація щодо прийому до кожного закладу додається.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Новопілький ліцей з 18 квітня по 31 травня 2022 р. оголошує набір учнів до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік.

Для зарахування необхідно подати:

-заяву від батьків або осіб, які їх заміняють;

-копію свідоцтва про народження (оригінал пред'являється);

-оригінал або копія медичної довідки №086-1/0;

-документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків;

-за наявності та за бажанням одного з батьків можна додавати оригінали або копію висновку інклюзивно - ресурсного центру про комплексну психолого - педагогічну оцінку розвитку дитини для організації інклюзивного навчання.

Перший клас навчатиметься за програмою  НУШ  під керівництвом  О. Я. Савченко.

Вчитель - Бондарчук Валентина Михайлівна, вчитель першої кваліфікаційної категорії.

В закладі створені всі умови для отримання знань в Новій українській школі.

Документи приймаються щоденно (крім вихідних). Під час військового стану подати документи можна в електронному вигляді на електронну адресу закладу освіти: novopol4@ukr.net в подальшому підтверджуючи їх письмово за адресою: с. Новопіль, вул. ПУЛИНСЬКА, 2.

Ми були б раді бачити Вашу дитину учнем нашого ліцею. Згуртований учительський та учнівський колективи  забезпечать комфортне перебування Вашого сина чи доньки в стінах нашого закладу.

Чекаємо на Вас!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 18.04.2022 р. до 31.05.2022 р. триває набір учнів до 1 класу Троковицького екологічного ліцею на 2022-2023 навчальний рік.

Ми пропонуємо:

• індивідуальний підхід до кожного учня;
  • сучасний освітній простір;
  • інноваційні методи навчання;
  • незабутнє, яскраве шкільне життя.

Ми будемо раді бачити Вашу дитину учнем/ученицею нашого ліцею.

Вчитель Чирська Ніла Миколаївна ( тел. 0989889953- вайбер)

Правила прийому до 1 класу: http://trokovychi-lyceum.edukit.zt.ua/vstup_do_1_klasu/pravila_prijomu_do_1_klasu/

Електронна реєстрація: http://trokovychi-lyceum.edukit.zt.ua/vstup_do_1_klasu/elektronna_reyestraciya/

Для батьків першокласників 2022-2023 навчального року!

Зарахування учнів до Кам’янської гімназії здійснюється згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти".

Прийом документів розпочнеться 18.04.2022 року та завершиться 31.05.2022 року

Для вступу до закладу освіти одному з батьків дитини необхідно подати заяву за зразком згідно з додатком 1* цього наказу.

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

Документи приймаються щоденно (крім вихідних). Під час військового стану подати документи можна в електронному вигляді, в подальшому підтверджувати письмово.

Адреса електронної скриньки гімназії: kamenka494730@ukr.net

Звертатися за адресою: с.Кам'янка, вул. Арзамакіна, 35

Довідки за телефоном: +380977049779

*Додаток 1: Зразок заяви

Ви можете ознайомитись з програмами, що пропонувались для навчання першокласників у 2021-2022 н.р. Ознайомитись з переліком

До уваги батьків майбутніх першокласників

Зороківський ліцей з 18 квітня по 31 травня 2022 р. оголошує набір учнів до 1-го класу.

Для зарахування необхідно подати:

заяву від батьків або осіб, які їх заміняють;

копію свідоцтва про народження (оригінал пред'являється);

оригінал або копія медичної довідки №086-1/0;

документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків;

Перший клас навчатиметься за програмою НУШ під керівництвом О. Я. Савченко.

Вчитель - Тимошенко Олена Сергіївна, вчитель другої кваліфікаційної категорії.

В закладі створені всі умови для отримання знань в Новій українській школі.

Мова викладання – українська;

Іноземна мова – англійська мова з 1-го класу.

До послуг Ваших дітей:

навчання та виховання в світлих сучасних класах;

уроки комп’ютерної грамотності;

психологічний супровід;

індивідуальний підхід до кожної дитини.

Документи приймаються щоденно (крім вихідних). Під час військового стану подати документи можна в електронному вигляді, в подальшому підтверджуючи їх письмово.

Ми були б раді бачити Вашу дитину учнем нашого ліцею. Згуртований учительський та учнівський колективи забезпечать комфортне перебування Вашого сина чи доньки в стінах нашого закладу.

Чекаємо на Вас!

Звертатися за адресою: с. Зороків, вул. Перемоги, 47