Військова техніка, обладнання та комплектуючі до них, які були захоплені під час стримування збройної агресії російської федерації, підлягає здачі!

Дата: 21.06.2022 12:03

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України щодо виявлення та обліку зразків військової техніки, обладнання та комплектуючих до них, які були захоплені (отримані) під час стримування збройної агресіїФото без опису російської федерації, повідомляємо учасників бойових дій, населення, яке перебувало на окупованій території та на даний час евакуйоване на територію Оліївської громади, про необхідність добровільної здачі зазначеного майна до органів Національної поліції України.