Проведено плановий профілактичний рейд з метою контролю утримання дітей під час літніх канікул (ФОТО)

Дата: 27.06.2022 14:05

23 червня 2022 року працівниками служби у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи  КЗ "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради",  поліцейським офіцером громади, старшим дільничним офіцером поліції та старостою Троковицького округу проведено профілактичний рейд з метою контролю умов проживання, утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Рейд був проведений на території одного з старостинських округів та в селах адміністративного центру.

З дітьми, їх батьками, опікунами проведено профілактичні бесіди щодо попередження нещасних випадків під час перебування дітей на літніх канікулах, а саме: дотримання правил дорожнього руху, дотримання особистої безпеки на вулиці, дотримання пожежної безпеки та поведінки на воді, поводження з невідомими предметами.

У зв'язку з воєнним станом, наголошено на необхідності дотримання вимог комендантської години. Також, окремих батьків попереджено про відповідальність за неналежне утримання та виховання дітей.

Окрім того, прийнято рішення, що працівниками КЗ "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради" будуть надаватися соціальні послуги родинам, у яких на вихованні знаходяться малолітні діти.
Питання щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей перебуває на контролі Оліївської сільської ради.