В Оліївській громаді відбудеться День донора!

Дата: 12.07.2022 08:14

Оліївська сільська рада 28 липня проводитиме День донора. В реаліях сьогоднішньої війни, де ворог переважає у силі та техніці, ми повинні робити все від нас залежне, задля перемоги, задля порятунку наших віськових. Крім того, варто не забувати і про цивільних, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів - їм всім необхідна донорська кров.

Оліївська громада завжди була і є однією дружною родиною, яка готова прийти на допомогу своїм співвітчизникам, тож, закликаємо долучатися до акції доброї волі! Пам’ятаймо, що кров потрібна завжди, особливо в умовах воєнного стану.

Також є можливість безкоштовно пройти тестування на гепатити, ВІЛ/СНІД, печінкові проби.

Відбір крові відбудеться 28 липня на базі амбулаторії в с.Оліївка з 10 до 13 години. Для бажаючих здати кров буде організовано підвіз!

За деталями можна звертатися:

Ольга Дмитрівна 097-930-21-69.

Дарина Іванівна 096-658-39-75.