Відбулося засідання 25 позачергової сесії Оліївської сільської ради

Дата: 27.07.2022 11:54

22 липня 2022 року відбулося позачергове засідання 25-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради.

У ході засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення, які були винесені згідно з затвердженим порядком денним.

Так, рішеннями сесії було затверджено ряд програм на 2022-2025 роки, зокрема, Комплексну програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Оліївської сільської ради від надзвичайних ситуацій, Програму розвитку агропромислового комплексу та Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Надано дозволи на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію об’єктів комунальної власності.

Крім цього, було затверджено Регламент та перелік адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради.

Також внесено зміни до рішення першої сесії 8 скликання від 27.11.2020 року № 9 «Про утворення старостинських округів», відповідно до яких на території Оліївської громади утворено два старостинських округи: Західний старостинський округ у складі сіл Кам’янка, Новоселиця, Вільськ, Ялинівка, Перемоги, Щербини, Новопіль, Івановичі, Окілок, Ксаверівка, Крученець, Зороків, Вишпіль, Іванків із центром у с. Кам’янка та Східний старостинський округ у складі сіл Оліївка, Піщанка, Світин, Сонячне, Довжик, Троковичі, Некраші із центром у с.Оліївка.

Ознайомитися із рішеннями 25-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього вебсайту.