День української державності

Дата: 28.07.2022 14:12

Попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, українці сьогодні, 28 липня, вперше відзначають День української державності.

Про його започаткування президент України Володимир Зеленський оголосив рік тому, 24 серпня 2021-го року, у день святкування 30-річчя незалежності України.

Це свято відзначатиметься у День Хрещення Київської Русі-України. Раніше в цей день Україна вшановувала одного з перших своїх державотворців Володимира Великого, - князя Київського.

Також, сьогодні на території нашої громади пройде ряд тематичних заходів, організатором яких є Оліївська сільська рада.

Зміст державності є значно ширшим порівняно з поняттям «держава». Державність - це фундамент, коріння держави, а держава є своєрідним вінцем державності.

Державність - це устрій усього матеріального і духовного буття цілого народу. Нація неможлива без державності. Для кожної нації  власна держава - засіб збереження життя і розвитку.

Секретар Оліївської сільської ради  Борис Ткаченко наголосив, що сьогодні в громаді відбувається День донора та закликав долучатися до акції доброї волі.