В Оліївській громаді відкрили нові будинки сімейного типу (ФОТОЗВІТ)

Дата: 04.08.2022 18:01

У селі Новопіль, Оліївської громади з’явилося ще два дитячих будинки сімейного типу. Урочисте відкриття відбулось сьогодні, 4 серпня, за участі керівництва району, громади тощо.

Подружжя Галина та Федір переїхали з Волині. На даний момент взяли на виховання двох дітей, проте мріють створити велику, дружню родину.

В другому будинку сімейного типу мешкає родина з Харківської області, яка змушена була тікати від війни. На вихованні в даній сім'ї перебуває 8 неповнолітніх дітей.

"Кількість будинків сімейного типу в нашій громаді зростає, а це означає, що все більше дітей отримають батьківське тепло та піклування ", - зазначив секретар Оліївської сільської ради Борис Ткаченко.

Для виховання та розвитку дітей створено належні умови. Діти мають окремі спальні письмові та комп’ютерні столи, шафи для одягу, книжки та іграшки.

До слова, загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.