Кохання перемагає війну! (ФОТО)

Дата: 18.08.2022 15:30

Народження нової сім’ї - це символ відродження нашої країни та впевненості у щасливомуФото без опису майбутньому. Багато чоловіків, які йдуть захищати Україну приймають для себе рішення і хочуть одружитися

Звичайно, як і в кожного громадянина України, наше життя змінилось. На час дії воєнного стану існує спрощена процедура оформлення шлюбу.

Так, зареєструвати шлюб можна навіть у день подання заяви до органу ДРАЦС або в будь-який інший зручний день за бажанням наречених в разі наявності безпосередньої загрози для життя нареченої або нареченого. Проте це стосується лише тих наречених, що нині боронять нашу державу, серед яких працівники ЗСУ, СБУ, СЗР, ДПС, УДО, Нацгвардії, Нацполіції, Служби цивільного захисту, ДБР, Державної кримінально-виконавчої служби, НАБУ, БЕБ чи іншого військового формування, а також закладів охорони здоров’я.

Для цього нареченим потрібно звернутись до виконавчого комітету сільської ради та подати такі документи:

• паспорт громадянина України;
  • якщо хтось із наречених вже перебував у зареєстрованому шлюбі, — свідоцтво про розірвання шлюбу чи рішення суду про розірвання шлюбу або свідоцтво про смерть;
  • у разі, коли одному з наречених виповнилося лише 16 чи 17 років, — рішення суду про надання права на шлюб;
  • квитанцію про сплату державного мита.

З початком війни російської федерації проти України щораз більше громадян бажають зареєструвати шлюб. Від початку 2022 року до виконавчого комітету Оліївської сільської ради надійшло 12 заяв щодо реєстрації шлюбу. З початку війни свої серця поєднали вже 8 неймовірних, закоханих пар, дали одне одному обітницю любові, поваги та вірності, серед них 3 сім’ї наших захисників, військовослужбовців ЗСУ. Виконавчий комітет продовжує реєструвати шлюби, на черзі ще чотири пари молодят, які чекають на одруження найближчим часом.

Можемо сміливо стверджувати, що 2022 рік став початком прекрасних емоцій, ніжних почуттів та палкого кохання. Це ще раз доводить, що життя не спинити, воно триває попри війну і незгоди. Кохання в режимі воєнного стану дарує надію та робить нас сильнішими. Щиро вітаємо всі новостворені сім’ї.

Все буде Україна!!!