В Оліївській громаді перевірили укриття до початку нового навчального року (ФОТО)

Дата: 19.08.2022 18:15

Секретар Оліївської сільської ради Борис Ткаченко разом з керівником Житомирської районної цивільно-військової адміністрації Олександром Хомичем, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артуром Чернишом, депутатом виборчого округу  1 Анатолієм Лисенко відвідали навчальні заклади Оліївської громади та перевірили стан укриттів для учнів та педагогів.

"Вже зовсім скоро має розпочатися новий навчальний рік. На жаль війна змушує наших освітян готуватися до першого вересня за новими принципами, готуватися до зовсім інакшого навчання.

Саме тому ми сьогодні враховуємо всі ризики та робимо усе для того, щоб їх мінімізувати" ,-зазначив секретар сільської ради Борис Ткаченко.

Варто зазначити, що укриття мають бути облаштовані так, щоб і діти і вчителі були у повній безпеці, а керівництво громади в свою чергу робить все можливе для цього.Фото без опису