Вітаємо учнів, батьків, вчителів закладів освіти Оліївської громади з початком нового навчального року!

Дата: 01.09.2022 09:37

Цього року, на жаль, свято знань зустрічаємо в умовах російської агресії. Попри це, аби кожна дитина могла отримати належну освіту, навчальний рік розпочинається у звичні терміни.

В умовах воєнного стану навчальний рік у закладах загальної середньої освіти Оліївської громади розпочинається у дистанційному форматі з метою безпеки дітей. До шкіл громади у 2022-2023 навчальному році йдуть 782 учні, з них 63 першокласники.

У чотирьох навчальних закладах громади проводяться ремонтні роботи споруд цивільного захисту, що дає можливість змінити формат освітнього процесу на змішаний, після погодження спеціальної комісії Житомирської обласної військової адміністрації.

Тож, любі школярі, бажаємо вам наполегливості, високих звершень, спраги до знань! Цікаві уроки вже чекають на вас! Успішного навчального року!