В Оліївській громаді нагородили бійців до Дня захисників та захисниць України! (ФОТОЗВІТ)

Дата: 14.10.2022 15:47

Сьогодні, у День захисників та захисниць України, день Покрови Пресвятої Богородиці, у свято українського козацтва в Оліївській  сільській раді відбулося нагородження бійців добровольчих формувань громади. Розпочався захід традиційно з виконання гімну України.

Звертаючись з вітальними словами до захисників, секретар Оліївської сільської ради Борис Ткаченко подякував воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу, побажав всім міцного здоров'я та Божого благословення.

Також він вручив присутнім бійцям добровольчих формувань подяки за високий патріотизм, відданість інтересам Держави, особистий внесок у боротьбі за незалежність України та з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Окрім того, варто зазначити, що військовослужбовці які зареєстровані в Оліївській громаді (громадяни, які мають посвідчення учасника бойових дій) отримають одноразову матеріальну допомогу, а також за ініціативи секретаря ради Бориса Ткаченка та голови депутатської групи "За розвиток громади" Анатолія Лисенка бійці добровольчих формувань громади також отримають грошову допомогу до свята.

Сьогодні ми низько вклоняємось тим, хто захищає суверенітет України та її цілісність. Слава українським воїнам! Слава Героям!