В Оліївській громаді триває благодійна акція "Відро картоплі для ЗСУ"!

Дата: 26.10.2022 15:44

В Оліївській громаді триває благодійна ініціатива "Відро картоплі для ЗСУ", в рамках якої жителі громади наближають перемогу, роблячи навіть найменші пожертви для потреб наших військових.

"На урочистостях присвячених до Дня громади та Дня Незалежності України, наша молодь  ініціювала акцію "Відро картоплі для ЗСУ". Так як акція є добровільною і проводиться на громадських засадах, то розголос про неї пройшов з неофіційних джерел", - зазначив секретар Оліївської сільської ради Борис Ткаченко.

Картоплю можна приносити у приміщення закладів культури громади.

"Мешканці сіл громади виявились надзвичайно активними. І вірно відзначила наша молодь - там де відеречко, там і мішечок", - говорить секретар ради.

Завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах каже голова депутатської групи "За розвиток громади" Анатолій Лисенко: "Споглядаючи єдність духу, хочу закликати всіх небайдужих до такої вкрай важливої та необхідної справи".

Тільки разом ми зможемо наблизити нашу перемогу! Єднаймося!