Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану. Обмеження споживання електроенергії.

Дата: 03.11.2022 10:30

Графіки відключення світла по містах УкраїниДо уваги жителів та суб'єктів господарювання всіх форм власності, які проводять господарську діяльність на території громади!

У зв'язку з постійним дефіцитом електричної енергії в об'єднавній енергетичній системі України, що виник внаслідок російської агресії через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури, звертаємо вашу увагу на доцільність здійснення заходів з обмеження споживання електричної енергії.

З 20 жовтня по всій Україні введено обмеження постачання електроенергії та закликано громадян мінімізувати використання світла з 7:00 до 23:00.

Рішенням ради оборони Житомирської області від 29 жовтня 2022 року "Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану" суб'єктам господарювання незалежно від організаційно-правової форми, які проводять господарську діяльність на території населених пунків громади та області рекомендується здійснити зміни графіків роботи з врахуваннм обмеження споживання електричної енергії в зазначені часи та здійснити заходи щодо:

- вимкнення вуличного освітлення, освітлення зовнішньої реклами, LED-екранів та ілюмінації;

- запровадження максимально нічного режиму роботи котелень;

- мінімізації використання освітлення в установах та організаціях у денний час.

Крім цього, необхідно мінімізувати роботу електричних плит в їдальнях та заборонити використання електричних обігрівачів на підприємствах, установах та організація.

Населенню доцільно скоротити використання побутової техніки.

Виконавчий комітет Оліївської сільської ради