В Оліївській громаді попрощалися із загиблим Героєм Григорієм Поліщуком

Дата: 24.12.2022 18:20

Війна продовжує свої страшні чорні жнива і сіє у серця людей горе й смуток, біль і тугу. Чергова сумна звістка прийшла в Оліївську громаду. 14 грудня під час виконання бойового завдання, рятуючи побратима, загинув від ворожої кулі снайпера наш земляк ПОЛІЩУК ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ.

Поліщук Григорій Іванович (05.04.1982р.н.) - уродженець села Окілок. Навчався у Новопільській ЗОШ  І-ІІІ ступ. З 27 травня 2001 року  проходив строкову військову службу: 6 місяців - Десна та 1 рік у Бердичеві.

Певний час працював у місті Житомир, але практично все своє свідоме життя був фрезерувальником по каменю на різних підприємствах.

Ще з 9 класу, Григорій Іванович активно приймав участь у спортивному житті школи, зокрема з футболу, - був головним воротарем. Не одноразово займав призові місця в різних складах команд, остання з них ФК "ДРУЖБА" Новопіль.

З початком повномасштабної війни, входив до складу територіальної оборони села Окілок, а 26 липня 2022 року був зарахований до лав ЗСУ парамедиком.

Похований 24 грудня у рідному селі Окілок.

У Григорія залишилося четверо дітей: Юрій, Євген, Олександр та донечка Соломія.

Оліївська сільська рада висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. Доземний уклін Григорію і всім, хто став на захист України.

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях і спогадах... Не забудемо та не пробачимо!

Вічна пам’ять і Царство Небесне!