На завжди 28... Сьогодні роковини пам'яті захисника України Олександра Фурмана

Дата: 27.12.2022 18:43

Фурман Олександр Валентинович – військовослужбовець, солдат 30-ї окремоїФото без опису механізованої бригади.

Народився 27 грудня 1986 року у с.Зороків Черняхівського району Житомирської області. Після закінчення школи був призваний до лав Збройних Сил України, служив водієм-механіком.

Був мобілізований  12 квітня 2014 року.  Проходив службу солдатом 30-ї окремої механізованої бригади, в/ч А0409, м.Новоград-Волинський. Завданням 30-ї ОМБр було посилення блокпостів на дорогах Луганської області. Згодом за наказом зі штабу, колону відрядили до Рубіжного, аби облаштувати там ще два блокпости.

О четвертій годині ранку 22 травня 2014 року, бойовики, що перебували на обладнаних позиціях на березі річки Сіверський Донець, вчинили напад із застосуванням стрілецької зброї та гранатометів на колону механізованого взводу, яка рухалася через міст автошляхом в напрямку Новодружеська. Олександр був поранений в плече, близько трьох годин йому не могли надати медичну допомогу через нескінченні обстріли, сів до карети «швидкої», після того його ніхто не бачив. Була ймовірність, що Олександр потрапив в полон, до 2016 року вважався зниклим безвісти.

У квітні 2016 року Черняхівським районним судом прийнято рішення про оголошення військовослужбовця таким, що загинув при виконанні військового завдання. У Олександра залишилася дружина та троє дітей.

Оліївська сільська рада висловлює співчуття рідним Олександра та кожного Захисника, яких уже немає з нами.

Вічна пам'ять Героям!