Нову послугу для жителів Оліївської громади запровадили у ЦНАПі.

Дата: 28.06.2023 10:43

Відтепер мешканці зможуть робити, змінювати чи замовляти ID та закордонні паспорти у приміщенні ЦНАПу (с. Оліївка, вул. Леоніда Ступницького, 68) не їдучи для цього спеціально у місто.
«Сьогодні перед нами стоїть задача максимально спростити, зробити комфортнішим життя для наших жителів. Ось, один з таких кроків ми як приклад бачимо. Сподіваюсь, що дана послуга ефективно працюватиме для наших громадян», - каже в.о. голови Оліївської сільської ради Борис Ткаченко.
Про те, як  відбуватиметься оформлення документів розповіла начальник відділу, державний реєстратор Тетяна Гур’єва.
«Послуга на території нашої громади доступна тільки в ЦНАПі. Тут встановили спеціальне обладнання, яке нам передала Житомирська райдержадміністрація. Щоб подати документи на отримання паспорту, громадяни повинні записатися за номером телефону: 0674558700.
За послугами можуть звертатися не лише зареєстровані в громаді люди, але і всі бажаючі», - каже Тетяна Гур’єва.
Документи виготовляються протягом 20 робочих днів, термінові – за 7 робочих днів. Користуватися послугою жителі громади зможуть з 28.06.2023 року.
«Сама вартість паспорта для дітей, які отримують його вперше, буде безкоштовною. ІD звичайний буде коштувати 450 гривень, терміновий – 820 грн. Закордонний звичайний – 856 грн, терміновий 1496 грн», - говорить заступник сільського голови Артур Черниш.
Питання про взяття на баланс цього обладнання розглядали на сесії та активно обговорювали депутатською групою, - каже голова депутатської групи «За розвиток громади» Анатолій Лисенко.  Вирішили, що дійсно співробітники ЦНАПу могли б надавати дану послугу жителям громади. Також люди зможуть одночасно податися на ID-картку та закордонний паспорт і це значно зекономить час – продовжив очільник депутатської групи.
Тож запрошуємо жителів громади, яким потрібно отримати  паспорт звертатися до ЦНАПу (тел.: 0674558700).