Ізраїль надіслав Україні медикаменти для ЗСУ на 100 млн гривень

Дата: 24.08.2023 09:24

Міністерство охорони здоровʼя Ізраїлю надіслало кілька тонн ліків на суму 100 млн грн як гуманітарну допомогу Україні. Збір коштів було організовано за запитом ЗСУ. За декілька місяців була накопичена необхідна сума і придбані ліки для Збройних сил України.

Закупку необхідних медикаментів допомогли організувати Міністерство охорони здоровʼя України, Міністерство оборони України, Збройні сили України, Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю, Міністерство закордонних справ України, посольство Ізраїлю в Україні та інші партнери.

«Ми продовжуємо допомагати Україні у цей важкий час, тож на прохання української сторони були зібрані кошти й організована передача гуманітарної допомоги. Плануємо подальшу співпрацю між нашими країнами», – повідомив посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський.

«Ця подія є прикладом ефективної міжнародної співпраці, взаємодії державного, приватного та громадського сектору і їх важливого внеску у забезпечення наших військових необхідною допомогою», – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифровізації Марія Карчевич.

Завдяки спільним зусиллям нашим військовим буде передано найважливіші медикаменти, що допоможуть зберегти їхнє здоров’я і життя.