08 вересня 2023 року під головуванням Бориса Ткаченка - виконуючого обов’язки голови Оліївської сільської ради відбулася позачергова 43 сесія VIII скликання.

Дата: 11.09.2023 11:34

На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Всі питання були ретельно вивчені та опрацьовані головою депутатської групи "За розвиток громади " Анатолієм Лисенко та депутатською групою.
Так, на цій сесії було заслухано звіт про виконання фінансового плану КП «Добробут» за 2022 рік, погоджено інвентаризацію земельних ділянок комунальної власності, внесено зміни до бюджету громади на 2023 рік, тощо.
Ознайомитися із рішеннями позачергової 43-ї сесії VIII-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» офіційного веб-сайту. Також повний відео запис сесії можете передивитись на офіційній Facebook сторінці громади.