7 вересня своє професійне свято відзначали працівники служби надзвичайних ситуацій України.

Дата: 17.09.2023 12:33

Завдання працівників ДСНС своєчасно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також проводити аварійно-рятувальні операції у разі їх виникнення.

Виконуючий обов'язки голови сільської ради Борис Ткаченко відвідав 2 та 11  державні пожежно-рятувальні частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області.
«Внесок ваш у наше сьогодення, в умовах війни - неоціненний. Ви допомагаєте боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на ваших плечах лежить порятунок людей, розмінування територій, пошук постраждалих під завалами, тощо. Я та уся наша громада вдячні кожному, хто сьогодні робить цей вклад у нашу майбутню перемогу. Шана та низький уклін всім, хто бореться за кожне життя!», - зазначив Борис Ткаченко.

Також виконуючий обов'язки голови сільської ради вручив нагороди найвідважнішим рятувальникам, які найбільше відзначилися під час виконання службових обов'язків.

Тож, шановні працівники служби ДСНС, вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я, адже від нього часто залежить чиєсь життя, гарного настрою і тільки спокійних чергувань!

З повагою виконуючий обов'язки голови сільської ради Борис Ткаченко, голова депутатської групи "За розвиток громади" Анатолій Лисенко та депутатська група.