З Днем Соборності!

Дата: 22.01.2024 09:38

Сьогодні, 22 січня, відзначаємо День Соборності України, свято, яке символізує наше єднання та  духовну спадщину. Саме в цей день, 105 років тому, на Софійському майдані в Києві відбулося величне об'єднання наших земель в єдину державу шляхом проголошення Акта Злуки.

Акт Злуки – це епохальна подія, що підкреслює наші соборні традиції та визначає єдність нації. Цей важливий крок у становленні нашої держави став можливим завдяки єднанню Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Ідея соборності, яка осягнула своє втілення в Акті Злуки, залишається нашою базовою національною цінністю. Наша єдність – це не просто слова, це наша справжня зброя у відстоюванні національних інтересів та підтримці незалежності.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу.
Наша єдність – наша зброя!

Нехай цей день буде відзначений гордістю за минуле, вірою в майбутнє!

Оліївська територіальна громада - тут є майбутнє! 🇺🇦