Нещодавно відбулася виробнича нарада працівників закладів культури з питань підготовки та здачі річних звітів.

Дата: 22.01.2024 14:57

Нещодавно  відбулася виробнича нарада працівників закладів культури з питань підготовки та здачі річних звітів.

Маркеєва Наталія Василівна начальник відділу з питань культури, молоді та спорту Оліївської сільської ради у своєму виступі підвела підсумки роботи та подякувала за волонтерську діяльність, яку працівники культури проводять на заходах, також зазначила на потребі рухатись постійно вперед, шукати сучасні форми роботи, вчитись по-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись, відповідно до вимог часу.

У ході зустрічі обговорено основні аспекти формування звітів, систематизації та узагальнення відповідних матеріалів. Розглянуті поточні проблемні питання та потреби по закладам культури. На нараді були присутні всі працівники відділу з питань культури, молоді та спорту Оліївської сільської ради.

Оліївська територіальна громада - тут є культура!🇺🇦