Сьогодні відбулось засідання 50-ї сесії Оліївської сільської ради під головуванням в.о. сільського голови Бориса Ткаченка на якій були прийнято ряд важливих рішень.

Дата: 26.01.2024 12:36

Зокрема сесією затверджено Програму обороноздатності Оліївської громади на 2024-2025 роки, яка визначає стратегію зміцнення безпеки та стійкості громади під час воєнного стану, розглянуто питання фінансової підтримки внутрішньо переміщеним особам, фінансової допомоги громадянам на лікування, вирішенні питання щодо покращення роботи комунальних закладів територіальної громади, продовжено розробку комплексного розвитку територій громади, а також реалізовано конституційне право громадян на оформлення права на землю.

Окремо сесією сільської ради були розглянуті  і прийняті рішення щодо фінансової та матеріальної допомоги військовим частинам на суму більш ніж 3 200 000 грн.

Запис прямого ефіру ви можете подивитися на нашій офіційній сторінці Facebook. Оліївська територіальна громада - тут є майбутнє!