🇺🇦 Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України! 🇺🇦

Дата: 28.06.2024 14:03

🇺🇦 Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України! 🇺🇦

28 червня – особливий день для всіх українців, адже саме в цей день у 1996 році Верховна Рада України ухвалила Основний Закон нашої держави – Конституцію. Це не просто документ, це символ нашої незалежності, свободи та правової державності.

Конституція – це фундамент, на якому будується наше суспільство, захищаються права і свободи кожного громадянина, утверджуються демократичні цінності. Вона об’єднує нас, вказує на наші обов’язки та права, та дає надію на краще майбутнє.

🌟 В цей день ми згадуємо, наскільки важливо дотримуватися принципів, закріплених у Конституції. Цей день нагадує нам про нашу  єдність та спільні зусилля заради процвітання України!

З Днем Конституції, Україно! Нехай мир, добробут та процвітання завжди будуть з нами! 💙💛

Оліївська територіальна громада - тут є майбутнє!🇺🇦