Уточнення даних військовозобов'язаних в ЦНАП Оліївської громади

Дата: 11.07.2024 13:13

18 травня 2024 року набув чинності Закон України №3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (далі – Закон).

Згідно  Закону, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані до 16 липня 2024 року уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані:

у разі перебування на території України - шляхом прибуття самостійно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, або до центру надання адміністративних послуг, або самостійно за допомогою мобільного застосунку Резерв+ (за наявності).

Відповідно до вимог законодавства України у Центрі надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області (далі - ЦНАП) забезпечено надання послуги з актуалізації даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів з 18 травня 2024 року по 16 липня 2024 року

за адресою ЦНАП:

вул. Леоніда Ступницького, 68, с.Оліївка, Житомирського району Житомирської області, тел. +38 (067)4558700;

та адресами віддалених робочих місць ЦНАП:

вул. Житомирська, 37, с. Вільськ, Житомирського району Житомирської області, тел. +38 (097)1083810;

вул. Нескорених, 22, с.Довжик, Житомирського району Житомирської області, тел. +38(097)7037942;

вул. Миру, 8, с. Ксаверівка, Житомирського району Житомирської області, тел. +38(067)5909887;

вул. Житомирська, 1А, с.Троковичі, Житомирського району Житомирської області, тел. +38(096)1652256;

за наступним графіком:

Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 8:00 год до 15:00 год

П’ятниця – з 8:00 год до 13:00 год

Без обідньої перерви

Для уточнення даних через ЦНАП заявник повинен звернутись особисто та мати з собою:

• Паспорт громадянина України;
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • Мобільний телефон для авторизації;
  • Адресу електронної пошти (за наявності).

Адміністратор ЦНАП формує та надсилає заяву в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія). Інформація автоматично оновлюється в системі «Оберіг». Як результат, заявник отримує Військово-обліковий документ або витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який підтверджує актуалізацію даних.