Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 10.10.2024 13:28

•
        • ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

1. Повна назва документа державного планування:

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план території на земельній ділянці з кадастровим номером 1822083200:01:000:0317, площею 2,4403 га, розташованої на території Оліївської сільської ради, за межами с. Кам’янка, Житомирського району, Житомирської області, з метою визначення цільового та функціонального призначення», який розробляється на підставі рішення 10 сесії VIIІ скликання № 4508 від 10 вересня 2021 року Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Оліївська сільська рада Житомирського району Житомирської області.

1. Передбачена процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення:

Відповідно до п. 5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви розпочинається з 10 жовтня 2024 року і триватиме до 20 жовтня 2024 року.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядатимуться.

• способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати Замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування.

• дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план території на земельній ділянці з кадастровим номером 1822083200:01:000:0317, площею 2,4403 га, розташованої на території Оліївської сільської ради, за межами с. Кам’янка, Житомирського району, Житомирської області, з метою визначення цільового та функціонального призначення» не передбачається.

• орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування можна за адресою: с. Оліївка, вул. Леоніда Ступницького, буд. 68, а також на офіційному веб-сайті сільської ради: ради  https://oliivska-gromada.gov.ua/.

• орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Оліївська сільська рада, е-mail: oliivka_gromada@ukr.net. Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 днів з моменту публікації Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) на офіційному веб-сайті  Оліївської сільської ради  https://oliivska-gromada.gov.ua/ та на порталі Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки на сайті Міндовкілля: https://id.eco.gov.ua (реєстраційний номер справи 10-10-10179-24)

• місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Оліївська сільська рада Житомирського району Житомирської області.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування - ВІДСУТНЯ.

Заява в Єдиній Екологічні Платформі "ЕкоСистема"