Підтримка військових - крок до перемоги

Дата: 16.10.2024 14:58

У нинішні часи підтримка наших військових є надзвичайно важливою для забезпечення перемоги у війні з росією. Сила нашої армії залежить не лише від мужності та професіоналізму захисників, але й від підтримки, яку надає громада.

11 жовтня керівництво Оліївської громади спільно з депутатами сільради передали дороговартісний електронно-оптичний комплекс "Очі-1" для підрозділу Збройних Сил України. Ця техніка допоможе нашим захисникам у виконанні важливих завдань на передовій.

15 жовтня громада забезпечила складські потужності одного з підрозділів ЗСУ комплектуючими для організації освітлення та електромережі. Це сприятиме ефективному функціонуванню складів та підвищенню безпеки наших військових.

Оліївська громада не припиняє підтримувати своїх захисників. Допомога військовим є одним з основних пріоритетів громади і відбуватиметься систематично та регулярно. Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо забезпечити перемогу та мирне майбутнє для України.