ФУТБОЛ

12 Липня, 2021 р., 14:47
У неділю, 11 липня, відбулися поєдинки 8-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу. ФК «Пак-Трейд» на виїзді зазнав першої поразки за 8 турів – наші земляки «Довжик-Асфальт+» зуміли здолати супротив команди з села Висока Піч.  Ще одна команда Оліївської громади - Квара (Кам'янка) одержала перемогу над ФК "Василівка" з результатом 6:1.  Вітаємо наших земляків з черговими перемогами! Хоча, звісно, важливі не лише перемоги, а головне те, що спорт у громаді активно розвивається, а молодь має змогу і стимул вести здоровий спосіб життя, працювати в команді і виховувати в собі кращі якості.
06 Липня, 2021 р., 17:11
Вітаємо команду "Довжик-Асфальт+", яка здобула перемогу у сьомому турі чемпіонату Житомирського району з футболу 2021 р.
05 Липня, 2021 р., 13:28
Вітаємо команду Оліївської громади з футзалу зі здобуттям срібла у турнірі з міні-футболу, присвяченому відзначенню 6-ї річниці з Дня створення Національної поліції України.
28 Червня, 2021 р., 11:26
У День молоді відбувся корпоративний турнір з футзалу серед працівників підприємства Кромберг енд Шуберт Житомир. Ігри проходили на футбольному полі комплексу «Золоте руно».
22 Червня, 2021 р., 13:53
Вітаємо команду ФК "Маяк" с. Троковичі з перемогою у п'ятому турі чемпіонату Житомирського району з футболу, який відбувся цими вихідними у  Житомирі.
16 Червня, 2021 р., 14:03
Пишаємося нашими спортсменами і радіємо за чергові досягнення! Минулих вихідних команда "Квара" та представники славного села Новополя (ФК "Дружба") додали до свого доробку чергову перемогу, а футболісти з Троковичів (ФК "Маяк") зіграли внічию.
19 Травня, 2021 р., 16:53
Команда «Квара» (Кам’янка) стала володарем Суперкубка Житомирського району 2021!
23 Квітня, 2021 р., 13:57
У Троковичах вперше за багато років побачили великий футбол. В рамках підготовки до районних змагань відбувся товариський матч між командами Довжика та Троковичів.
21 Серпня, 2018 р., 08:48
    Як повідомляє Житомирська районна федерація футболу, в неділю, 19 серпня, відбулися два перенесені матчі у Вищій лізі та повноцінний 13-й тур у Першій лізі Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року.
08 Травня, 2018 р., 08:59
6 травня пройшли чергові ігри 2-го туру Чемпіонату та першості Житомирського району з футболу.